Każdy hodowca gołębi powinien troszczyć się o zdrowie i prawidłowy rozwój stada szczególnie w okresie jesiennym . Aby zwierzęta  cieszyły się dobrą kondycją, warto podawać  im dobrej jakości produkty, o działaniu profilaktycznym, które mogą zapobiec wielu schorzeniom układu oddechowego, a także złagodzić rozwój różnych innych chorób. W przypadku gołębi bardzo ważne jest dokładne oczyszczanie i skuteczna ochrona dróg oddechowych. To jedno z najważniejszych zadań hodowcy. Szeroki wybór rozwiązań dedykowanych potrzebom wrażliwych ptaków można znaleźć w ofercie naszego sklepu między innymi Olejki i Preparaty czosnkowe a także preparaty wspomagające czynności układu oddechowego.

Olejek czosnkowy to produkt który działa wspomagająco na przewód pokarmowy i oddechowy.Wspomaga organizm w walce z szkodliwymi bakteriami , grzybami oraz pasożytami.Wykazuje działanie oczyszczające organizm. Produkt ma szerokie spektrum działania i jest wszechstronne.Stosowanie to 3-4 razy w tygodniu po 5ml na 1kg paszy.

Alio Buss to preparat czosnkowy  o silnych właściwościach przeciwbakteryjnych , przeciwwirusowych i przeciwgrzybicznych.Zwiększa odporność  organizmu a także wspomaga leczenie trwajacych juz infekcji. Preparat ma właściwości wykrztuśne które pomagaja przy schorzeniach górnych dróg oddechowych. Ma korzystny wpływ na poprawę apetytu, przemianę materii a także zwiększa wydzielanie żółci i soków żołądkowych. Zalecana dawka tego produktu to płaska łyżeczka na 1kg paszy.

Broncho Buss to preparat wspomagajacy czynności układu oddechowego. Produkt o działaniu wykrztuśnym, przeciwzapalnym , bakteriobójczym oraz bakteriostatycznym.Ułatwia oddychanie szczególnie w stanach duszności , kaszlu,kichania oraz kataru.Wspomaga oczyszczanie i usuwanie śluzu z oskrzeli i oskrzelików.Zaleca się stosowanie w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych oraz w przypadku występowania niekorzystnych warunków środowiska. Zalecana dawka to płaska łyżeczka na 1kg paszy przez 5-7 dni.

Warto w okresie jesiennym zaopatrzeć sie w takie produkty ponieważ ułatwiają życie i oddychanie naszych małych kolegów,a także pomagają na inne ,ale równie ważne  choroby.


Pozostałe newsy

Mogilno

Przemysłowa 7a
88-300 Mogilno
tel: +48 (52) 354 85 57
fax: +48 (52) 552 37 41
e-mail: sekretariat@chp-pasze.pl