Szukasz pracy?Marzy Ci się praca w młodym kreatywnym zespole, w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie ? Dołącz do grona zadowolonych pracowników Centrum Hurtowego Pasz na stanowiskach takich jak:

Przedstawiciel Handlowy – Osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Pracownik Administracji Biurowej – Do obowiązków pracownika biurowego należą przede wszystkim administrowanie, oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy.

Magazynier – Osoba zatrudniona w celu prowadzenia magazynu, która wykonuje lub nadzoruje czynności związane działalnością takiego miejsca przyjmuje, przechowuje i wydaje produkty. Prowadzi także rozładunek transportów.

Kierowca – Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie towarów. Poza tym pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym.

 

 

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres:

biuro@chp-pasze.pl
Mogilno

Przemysłowa 7a
88-300 Mogilno
tel: +48 (52) 354 85 57
fax: +48 (52) 552 37 41
e-mail: sekretariat@chp-pasze.pl